Cílem Home Stagingu je dosáhnout toho, aby se nemovitost jevila co nejatraktivnější pro co největší počet potenciálních zájemců o její koupi nebo pronájem, a aby se prodala nebo našla nájemníky v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu.

Home Staging je příprava domu nebo bytu, který byl až doposud Vaším domovem, k nafocení fotografií pro realitní kanceláře a k prohlídce potenciálních zájemců. Po provedení Home Stagingu se Váš dosavadní domov stane nemovitostí, která bude moci být úspěšně uvedena na realitní  trh jako standardní produkt. Tento proces má více do činění s realitní činností a prodejem než s bytovým návrhářstvím, dekorováním nebo malováním, jak se mnoho lidí domnívá. Jedná se hlavně o přípravu domu k prodeji tak, aby prodej byl finančně co nejvýnosnější pro prodávajícího.

Home Staging však nemá nic společného se stavem nemovitosti. Jestliže dům potřebuje novou střechu nebo kotel ústředního topení, má špatné základy nebo se mu hroutí veranda, bude potřebovat více než Home Staging. Tyto nedostatky by  s prodávajícím měl přehodnotit jeho realitní makléř.

Home Staging je něco jiného než bytové návrhářství. Design, zařízení a doplňky jaké si sami zvolíte vdechnou prostoru Vašeho domova Váš osobní charakter a styl. Všem, kdo k Vám přijdou tím dáváte  najevo, kdo jste a co se Vám líbí. Home Staging je pravý opak. Je to proces „vyjmutí domova z domu“, odstranění osobního vkusu prodávajícího, aniž by se však nemovitost stala sterilní, neatraktivní nebo dokonce odpuzující. Během Home Stagingu interiér Vaší nemovitosti aranžujeme tak, aby případní zájemci měli možnost vidět, jaký prostor se jim nabízí, a aby si byli schopni během krátké návštěvy představit, jak  by v těchto prostorech mohla žít právě jejich rodina.

Kontakt